Cegła elewacyjna - Retrocegła.pl

Cegła elewacyjna

Cegła elewacyjna

RETRO CEGŁA ELEWACYJNA, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ W KAŻDYCH WARUNKACH

Każdy rodzaj naszych płytek z cegły: lico gotyckie, lico klasyczne, New York Loft przy jednoczesnym zastosowaniu naszej systemowej technologii montażu (RetroGrunt, RetroKlej, RetroFuga, RetroImpregnat), to doskonała cegła elewacyjna, która może być montowana na elewacje zewnętrze, cokoły, ogrodzenia oraz wszelakie inne powierzchnie zewnętrzne, które chcemy ozdobić cegłą elewacyjną.


Nasza cegła na elewację to najlepszy produkt dostępny na rynku, co potwierdzają tysiące zachwyconych klientów. Cegła od Retrocegla.pl doskonale zastępuje klinkier na elewacji. Koniec z nudnymi i powtarzalnymi wzorami- nasze płytki ze względu na swój wiek i tym samym niepowtarzalny odcisk czasu (prawdziwa stara historyczna cegła około 100 letnia) pozwalają na wykonanie elewacji w niepowtarzalny sposób. Pozwoli to Państwu zrealizować nawet najbardziej indywidualne wizje a wykorzystana cegła ozdobi pięknie fasadę.

Cegła elewacyjna

Dostępna w naszym sklepie cegła na elewację jest idealnym sposobem na zmianę wizerunku elewacji zewnętrznej, nawet istniejącej. Stanowi cenione dekoracyjne wykończenie cokołów czy też murów ogrodzeniowych.

Ładna elewacja jest prawdziwą ozdobą budynku, więc jeśli chcą Państwo by pięknie wyglądał wasz dom, ogrodzenie czy inne elementy zewnętrzne zapraszamy do zakupu właśnie naszych płytek z cegły.

ZALETY CEGŁY ELEWACYJNEJ

Cegła elewacyjna
Cegła elewacyjna
Cegła elewacyjna

Prawidłowo wykonana elewacja z płytek ceglanych w przeciwieństwie choćby do tynku nie wymaga okresowego malowania czy uzupełniania. Po jej zaimpregnowaniu przy użyciu Retro Impregnatu przez lata docenimy trwałość kolorystyczną cegły na elewację.

Odpowiednio wykonana elewacja z cegły podnosi walory estetyczne domu lub obiektu, zapewniając mu przytulny, tradycyjny charakter.

Wybierając płytki z Retrocegla.pl podkreślamy urodę naturalnych materiałów. Płytki na elewacji zapewnią Państwa fasadzie efektowny wygląd i wytworną stylistykę całego otoczenia. Nasze płytki prezentują się na elewacjach budynków nowoczesnych jak również rustykalnych. Oryginalna kolorystyka płytek ceglanych daje bardzo duże możliwości w kształtowaniu bryły budynku oraz akcentowania detali architektonicznych na naszej posesji.

Rozważając budowę lub remont domu całymi dniami zaprzątamy sobie głowę różnymi aspektami planowanych do zrealizowania prac lub zmian, uważnie pochylając się nawet nad detalami. Szkicujemy przebieg ścianek działowych, zastanawiamy się w którym miejscu umieścić umywalkę, a nawet gdzie dokładnie powinny znaleźć się gniazdka w ścianach. Jednocześnie większość z nas traktuje bardzo powierzchownie kwestie związane z tym, jak obiekt będzie się prezentować na zewnątrz, sprowadzając najczęściej to niezwykle ważne zagadnienie do wyboru określonego koloru tynku. Tymczasem elewacja jest dla budynku tym samym, czym dobrze skrojony garnitur dla właściciela dynamicznie rozwijającej się firmy – stanowi wizytówkę, przez pryzmat której postrzegany jest całokształt. Gustowna, estetyczna i dobrze komponująca się z całą bryłą podkreśla walory architektoniczne, przykuwając wzrok oraz dodając prestiżu. Analogicznie pozbawiona tych cech może popsuć nie tylko odbiór domu indywidualnego inwestora, ale nawet bloku, czy biurowca wzniesionego przez dewelopera, często pomimo bardzo dużych nakładów poniesionych na jej zaplanowanie i wykonanie. Co ważne – wbrew pozorom – o estetyce elewacji decyduje nie tylko kolor i jej faktura. Kluczowe znaczenie odgrywają użyte materiały, determinujące prócz samego wyglądu również walory funkcjonalne oraz trwałość. Tymczasem często pomija się sprawdzone rozwiązania, takie jak cegła elewacyjna cena.

Licowa cegła elewacyjna będzie doskonałym wyborem nie tylko dla osób pragnących się wyróżnić. Dzięki swoim właściwościom, przy odpowiednim montażu i impregnacji w jego trakcie, zapewni też nienaganny wygląd przez dekady, bez konieczności podejmowania cyklicznych czynności konserwacyjnych, jakich wymagają m.in. zwykłe tynki, w dalszym ciągu dominujące w krajobrazach większości polskich miast. Co ważne cegła elewacyjna jest materiałem wyjątkowo uniwersalnym, dzięki czemu równie dobrze sprawdzi się na budynkach wykonanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, jak również tych bardziej klasycznych, a nawet zabytkowych – jest to możliwe przede wszystkim dzięki niezwykle oryginalnej kolorystyce oraz dużym możliwościom w zakresie kształtowania bryły samego budynku, w tym możliwości podkreślania wyszukanych detali architektonicznych. Tradycyjny, ponadczasowy styl cegła elewacyjna gwarantuje też, że fasada naszego budynku nigdy nie będzie passe.

Tradycja to jednak nie tylko uniwersalne piękno, to również synonim najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku oferowanej przez nas cegła elewacyjna: produkty dostarczane przez retrocegla.pl pochodzą z budynków poddawanych rozbiórce. Nie mówimy tu jednak o zwykłych produktach jakie znamy dzisiaj – to unikalne, ręcznie formowane cegły z przełomu XIX i XX wieku. O ich jakości najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów, u których licowa cegła elewacyjna z powodzeniem zastąpiła popularniejszy na polskim rynku klinkier. Do podjęcia takiej decyzji bez wątpienia przyczyniła się też cegła elewacyjna cena.

Warto podkreślić, że upływ czasu nie tylko nie wpłynął negatywnie na wartość oferowanych cegła elewacyjna, ale nadał im dodatkowo pożądanych cech stylistycznych – dzięki dekadom w czasie których były wystawione na działanie czynników zewnętrznych odznaczają się one niepowtarzalnymi przebarwieniami, gradientami oraz wzorami, nadającymi wykończonej przy ich pomocy fasadzie jeszcze bardziej niepowtarzalnego i awangardowego charakteru. Co ważne, dzięki dedykowanemu systemowi montażu przy pomocy stworzonej przez nas specjalistycznej gamie produktów, licowa cegła elewacyjna może zostać bez przeszkód zainstalowana nie tylko na nowo powstających budynkach, ale również w ramach remontów obiektów już istniejących.
Ogromnym atutem cegły elewacyjnej jest elastyczność jaką oferuje pod kątem możliwych zastosowań, która jest naprawdę imponująca. Prócz wykończenia fasad budynków możemy jej też bez przeszkód użyć do wykończenia wszelkich powierzchni zewnętrznych, w tym m.in. cokołów i ogrodzeń. Z technicznego punktu widzenia nie ma również przeciwwskazań aby użyć cegła elewacyjna we wnętrzach – jeżeli masz nietuzinkową wizję zagospodarowania swojego salonu, czy kuchni nic nie stoi na przeszkodzie by ją zrealizować. Tym bardziej, że cegła elewacyjna cena jest bardzo atrakcyjna.

W strategii rozwoju retrocegly.pl uwzględniamy ochronę środowiska, na którą kładziemy bardzo duży nacisk. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że znajdujące się w naszej ofercie licowa cegła elewacyjna powstają w procesie technologicznym przyjaznym środowisku, nie powodującym powstawania odpadów w jakiejkolwiek formie. To również symboliczne nawiązanie do tradycji – czasów, gdy ludzie mogli na otwartej przestrzeni oddychać świeżym powietrzem, a nie smogiem…

Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwalają nam podejść do Państwa oczekiwań kompleksowo i indywidualnie, zapewniając pomoc na każdym etapie – od projektu, aż po wykonanie oraz odpowiednią cegła elewacyjna cena. Dzięki profesjonalnemu doradztwu przy wyborze znajdujących się w ofercie produktów pomożemy w zrealizowaniu praktycznie każdego, nawet najbardziej awangardowego projektu. Skorzystanie przy zakupie z pakietu dedykowanej chemii montażowej zapewni nie tylko jego bezproblemowy przebieg, ale pozwoli też cieszyć się 10-letnią gwarancją, jaką możemy zaoferować. Co więcej kwestie związane z zabudową elewacji możecie Państwo pozostawić w rękach naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą ją wykonać w dowolnie wskazanym miejscu na terenie całej Polski.

Wykorzystując pozycję lidera w branży, dążymy do tego, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Umożliwia nam to posiadane know-how oraz skala działalności na terytorium Rzeczypospolitej. Jako renomowany producent możemy zaoferować niezrównaną jakość w atrakcyjnej cenie. Sprawdź ile kosztuje cegła elewacyjna cena na naszej stronie i przekonaj się jak niewiele trzeba, aby otrzymać produkt doskonałej jakości. Mamy nadzieje, że szeroka oferta produktów dostępnych w naszym sklepie zachęci Państwa do zerwania z popularnymi trendami i sięgnięcia po sprawdzone, trwałe oraz eleganckie materiały w stylu retro, takie jak np. licowa cegła elewacyjna.

  • Produkty

5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.