KOSTKA GRANITOWA

Kostka brukowa Kostka brukowa

Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych klientów wprowadziliśmy nowy produkt: kostkę granitową łupaną.

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

Jest to materiał chętnie wykorzystywany przy budowie różnego rodzaju nawierzchni między innymi takich jak chodniki, ogrodowe alejki, tarasy. Miejsca które można wyłożyć kostką granitową są niemal nie ograniczone. Granit to symbol trwałości oraz ponadczasowego stylu.


Wykonanie z twardej naturalnej skały granitowej gwarantuje wytrzymałość, której kostka betonowa nigdy nie osiągnie. Kostka granitowa jest bardzo wytrzymała i trwała, prawidłowo podbudowana wytrzymuje bardzo duży ciężar, jest odporna na pęknięcia i uszkodzenia. Nie robią na niej wrażenia warunki atmosferyczne, nie straszne są jej niskie ani wysokie temperatury, nie nasiąka wodą dzięki czemu nie pęka przy ujemnych temperaturach. Niepowtarzalność każdego kamienia z którego robiona jest kostka granitowa gwarantuje, że nie znajdziemy dwóch identycznych kostek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że powierzchnia wyłożona właśnie kostką granitową nie będzie wydawała się nudna.

W sprzedaży posiadamy kostkę granitową o wymiarach takich jak 4/6, 7/9, 8/11, 15/17, każdy więc może znaleźć kostkę adekwatną do własnych potrzeb oraz pomysłu aranżacyjnego.

KOSTKA JEST DOSTĘPNA W 4 ROZMIARACH ORAZ W KILKU WZORACH

kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa

ROZMIARY KOSTEK GRANITOWYCH:

4/6

7/9

8/11

15/17

next
kostka brukowa
kostka brukowa
kostka brukowa
5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.