Wzór odstąpienia od zakupu - retrocegla

WZÓR ODSTĄPIENIA OD ZAKUPU


Przed odstąpieniem od zakupu Naszych płytek z prawdziwej starej cegły zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zdajemy sobie sprawę, że indywidualność i niepowtarzalność każdej płytki może czasami nie wpisywać się w postawione założenia projektowe, czy wyobrażenia. Dlatego w uzasadnionych przypadkach, mamy możliwość wymiany płytek na pochodzące z innej partii.

Nadal chcesz zrezygnować z zakupu?
Skorzystaj z naszego wzoru, który możesz pobrać poniżej. Kliknij w ikonę PDF.

5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.