Elewacje domów - retrocegla

Jak wykonujemy modne elewacje domów 2022 roku

Nowoczesne elewacje domów to spore wyzwanie, ponieważ wyróżnić swój dom spośród setek innych w okolicy jest bardzo trudno. Dlatego produkty retrocegla.pl są wyjątkowe – wykonywane w sposób ręcznego uformowania cegieł rozbiórkowych pochodzących z XIX i XX wieku. Wszystkie nasze cegły pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych obiektów i są z nich wybierane tylko cegły najwyższej jakości. Jest to świetny wybór zarówno dla domów nowobudowanych jak i starych budynków, którym przyda się remont. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowoczesne elewacje starych domów piętrowych całkowicie zmienią jego design w subtelny sposób i nadadzą całemu budynkowi zupełnie nowe życie a elewacje domów jednorodzinnych dopiero wybudowanych nadadzą odpowiedni charakter.
Rękodzieło jest zawsze widoczne z daleka i rzuca się w oczy. Nie ma opcji, by przechodnie nie zobaczyli wykonanych elewacji ze 100-letnich, ręcznie formowanych cegieł wypalanych w tradycyjnych piecach. Jest to jednocześnie nawiązanie do ubiegłego wieku, przypomina to często występujące elewacje domów z lat 70tych. W XXI wieku jednak, kiedy moda retro wraca, takie rękodzieło jest najbardziej doceniane na wszelkich forach i zdobywa najlepsze opinie w tematach – najładniejsze elewacje domów zdjęcia mówią tutaj same przez siebie.

Elewacje domów i wykończenie wnętrz

Produkty retrocegla.pl są przeznaczone zarówno na zewnętrzne elewacje domów jak i do stosowania jako płytki we wnętrzach pomieszczeń. Przy wyborze płytek na zewnątrz warto pamiętać, że prawidłowo wykonana elewacja przy użyciu płytek ceglanych nie wymaga poprawek czy okresowego uzupełniania lub malowania, co można często zauważyć chociażby w przypadku tynku. Dobrym pomysłem jest zaimpregnowanie cegły przy pomocy retro impregnatu, dzięki czemu elewacje domów jednorodzinnych czy nowoczesne elewacje starych domów piętrowych zyskają trwałość kolorystyczną na długie lata. Klienci do wyboru mają szereg rozwiązań: lico gotyckie, lico klasyczne czy New York Loft – są to najpopularniejsze rodzaje płytek z cegły do stosowania na zewnątrz, które w połączeniu z odpowiednim montażem (przygotowanie powierzchni RetroGruntem, mocowanie RetroKlejem, uzupełnianie połączeń RetroFugą i na końcu zadbanie o całą powierzchnię elewacji RetroImpregnatem) dają doskonałą technologię, która nie tylko wygląda niepowtarzalnie, ale przede wszystkim gwarantuje długoletnią trwałość.
Cegły stosowane na elewacje domów to tylko część oferty od retrocegla.pl. Wielu klientów również korzysta z wykończenia wnętrz swoich domów cegłą. Dzięki dużej możliwości wyboru można wnętrze urządzić bardzo klasycznie jak i nowocześnie, cegły mogą być jednokolorowe jak i różnokolorowe, nadadzą się zarówno do wykończenia pokoju sypialnego jak i salonu, korytarza czy wejścia. Dla fanów klasycznych wnętrz przewidziano wzory: Lico klasyczne – Sahara, Mix klasyczny, Lico gotyckie, Sahara i inne Lica klasyczne. Do wnętrz nowoczesnych warto wybrać New York Loft Sahara 3D, New york loft 3d czy Burnt Loft 3D (tutaj wykończenie jest typowo szare, bardzo często spotykane w nowoczesnych salonach i sypialniach wykonanych w stonowanym, ciemnym stylu, gdzie głównym kolorem wykończeniowym jest właśnie szary).

Zalety współpracy z liderem polskiego rynku

Dzięki temu, że wybierzesz współpracę z nami i skorzystasz z oferty dostępnej na retrocegla.pl zyskujesz mnóstwo. Swoim klientom nie tylko zapewniamy nowoczesne elewacje domów wykonane z najlepszej jakości materiałów ręcznie wyrobionych ze 100-letnich cegieł, ale także współpraca z nami ma więcej atutów:
-Jesteśmy ogromną firmą, liderem na polskim rynku, więc zyskujesz pewność i bezpieczeństwo. Za rok, dwa czy 10 nadal będziemy świadczyć takie usługi a w dodatku przed skorzystaniem z naszych usług możesz zobaczyć nasze prace, które wykonaliśmy już wcześniej i wybrać coś dla siebie podobnego (można zobaczyć najładniejsze elewacje domów zdjęcia gotowych projektów są dostępne dla klientów), co już wykonaliśmy lub skorzystać z naszej pomocy i zaprojektować coś nowego.
– Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez nas produktów oraz pełną gamę usług od transportu aż po pełen montaż, sprzedajemy również chemię montażową, więc zajmiemy się całą usługą od projektu aż po oddanie gotowej elewacji. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej oferty jednak nie wiesz jakie elewacje domów wybrać to żaden problem. Na naszej stronie dostępne są najładniejsze elewacje domów zdjęcia wykonanych już prac oddanych do użytku.
– Problemy z gwarancją u innych wykonawców, całkowity jej brak czy krótki roczny lub dwuletni okres? Nie u nas – korzystając z produktów dostępnych na retrocegla.pl i korzystając z opcji usług profesjonalnego montażu za pomocą naszych, sprawdzonych artykułów chemii montażowej otrzymujesz aż 10 lat gwarancji na wszystko. Modne elewacje domów 2022 roku to dla nas chleb powszedni.
– Wybierając nasze produkty i usługi wspierasz środowisko. Branża budowlana wytwarza mnóstwo śmieci, gruzu i odpadów. Jako jedyni w Polsce produkujemy płytki z cięgieł w sposób całkowicie ekologiczny, niegenerujący najmniejszych odpadów. Cegły wykorzystujemy z cegieł rozbiórkowych wykorzystanych już wcześniej za pomocą ręcznego uformowania ich.
– Proekologiczna strategia, starannie wyselekcjonowane materiały pochodzące ze starannie wyselekcjonowanych obiektów, praca ręczna – wydawać by się mogło, że tak indywidualne podejście do klienta i tak wysoka jakość usług może oznaczać najwyższe ceny. Nic bardziej mylnego, nasze ceny są bardzo konkurencyjne dzięki ogromnej skali działania. Nie obsługujemy jednego klienta w miesiącu, tylko ogromną ich ilość w całej Polsce, dzięki czemu możemy oferować atrakcyjne ceny.
– Wybierając nasz produkt wybierasz wzór niepowtarzalny i ponadczasowy. Budynek dzięki takiemu zabiegowi będzie miał swoją duszę zarówno dzisiaj jak i za 10 lat. Będzie się wyróżniał na tle innych, a o to przecież chodzi. Zarówno nowoczesne elewacje domów jak i elewacje domów z lat 70tych mają swoją duszę, nasze cegły dają wrażenie nowoczesności zastosowanej na klasycznych, XX-wiecznych materiałach.

Profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny

Pomagamy naszym klientom od samego początku czyli od doradzenia najlepszej opcji pod dany budynek zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym. Zdajemy sobie sprawę, że modne elewacje domów 2022 roku to trudny temat i nadać budynkowi piękny wygląd, wyróżniający się spośród innych budynków to niełatwe zadanie. Każdy klient traktowany jest indywidualnie a kompleksowa obsługa nie kończy się tylko na sprzedaży samych płytek i ich transporcie. Zapewniamy również profesjonalny, autoryzowany przez naszą firmę montaż naszych produktów w całej Polsce, a przy wyborze dedykowanej pod konkretny produkt chemii montażowej klient otrzymuje aż 10 lat gwarancji na całą usługę. Nie ma znaczenia czy wykonujemy elewacje domów jednorodzinnych, nowoczesne elewacje starych domów piętrowych czy elewacje domów z lat 70tych. Ceny pomimo takiego podejścia indywidualnego do klienta i ręcznie wykonanych cegieł z odzysku z XIX i XX wiecznych budynków nie są wysokie. Kiedy najtańsze tynkowanie ścian waha się w granicach 7 złotych za metr i do tego dochodzi malowanie całej elewacji gdzie metr kosztuje około 30 złotych, za całą usługę trzeba liczyć około 40 złotych za metr. Cena płytek wykonanych z cegły jest różna w zależności od dokładnego typu. Biorąc pod uwagę zewnętrzne Lico Klasyczne to jego cena regularna wynosi 249,99 złotych za metr kwadratowy, jednak w ofercie promocyjnej zdarza się dostać je za 119,99 złotych za metr kwadratowy. Lico gotyckie to zaś koszt w granicach 89,99 złotych za metr kwadratowy, więc można bardzo łatwo zauważyć, że cena jest jedynie 2-3 razy wyższa porównując jedną z najtańszych opcji jaką jest najzwyklejsze tynkowanie domu z malowaniem elewacji z ręcznie wykonaną elewacją ze stuletniej cegły, która zapewni indywidualny design budynku. Dla bardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykończenia wnętrz przygotowaliśmy również produkty premium jakimi niewątpliwie są chociażby cegły ozdobne Burnt Loft, które głównie są przeznaczone do łazienek i sypialni. Jest to cegła raczej w kolorze ciemnym, z dodatkami rdzawo-pomarańczowymi. Koszt takiej cegły ozdobnej to 299,99 złotych za metr kwadratowy, jednak pomieszczeń wykończonych takimi materiałami nie spotyka się codziennie a efekty są piorunujące.

Podsumowanie

Na stronie retrocegla.pl każdy znajdzie coś dla siebie jeśli chodzi o najładniejsze elewacje domów zdjęcia naszych prac są dostępne i można wybrać coś już z gotowych projektów, ale także można współpracując z projektantami zrobić coś zupełnie nowego. Mogą być to zarówno nowoczesne elewacje domów jak i nieco bardziej retro elewacje domów z lat 70tych. Również typ budynku nie ma większego znaczenia. Można wykonywać nowoczesne elewacje starych domów piętrowych jak i elewacje domów jednorodzinnych. Wszystkie sprawdzają się świetnie i nadadzą budynkowi duszy dzięki temu, że nasze modne elewacje domów 2022 roku są wykonane ze starych, ponad 100-letnich cegieł pochodzących z rozbiórki starannie wyselekcjonowanych obiektów.
Dzięki temu, że nasze produkty są dostępne w całej Polsce i działamy na bardzo szeroką skalę krajową (zapewniamy transport i profesjonalny montaż z impregnacją, na co dajemy 10 lat gwarancji) oferta cenowa jest naprawdę atrakcyjna. W porównaniu z klasycznymi metodami wykonania elewacji, położenie 100-letnich cegieł jest nieco droższe w zależności od wybranego rodzaju elewacji. Ceny rozpoczynają się od 60 złotych za metr kwadratowy w przypadku klasycznych cegieł, dla klientów bardziej wymagających przygotowane są miksy cegieł oraz cegły ozdobne, które nadają się zarówno na elewacje domów na zewnątrz jak i wykończenie wnętrz – sypialni, łazienek czy salonów. Dzisiaj możesz sobie pozwolić na ręcznie wykonaną elewację z prawdziwych, 100-letnich cegieł i nadanie budynkowi odpowiedniego, indywidualnego charakteru.

5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.