Cegły na elewację - Retrocegła

Cegła elewacyjna

Cegła elewacyjna

POZNAJ CEGŁY NA ELEWACJĘ, KTÓRE SPRAWDZĄ SIĘ W KAŻDYCH WARUNKACH

Każdy rodzaj naszych płytek z cegły: lico gotyckie, lico klasyczne, New York Loft przy jednoczesnym zastosowaniu naszej systemowej technologii montażu (RetroGrunt, RetroKlej, RetroFuga, RetroImpregnat), może być montowany na elewacje zewnętrze, cokoły, ogrodzenia oraz wszelakie inne powierzchnie zewnętrzne, które chcemy ozdobić cegłą na elewacje.


Nasza cegła na elewację to najlepszy produkt dostępny na rynku, co potwierdzają tysiące zachwyconych klientów. Cegła od Retrocegla.pl doskonale zastępuje klinkier na elewacji. Koniec z nudnymi i powtarzalnymi wzorami- nasze płytki ze względu na swój wiek i tym samym niepowtarzalny odcisk czasu (prawdziwa stara historyczna cegła około 100 letnia) pozwalają na wykonanie elewacji w niepowtarzalny sposób. Pozwoli to Państwu zrealizować nawet najbardziej indywidualne wizje a wykorzystana cegła ozdobi pięknie fasadę.

Cegła elewacyjna

Dostępna w naszym sklepie cegła na elewację jest idealnym sposobem na zmianę wizerunku elewacji zewnętrznej, nawet istniejącej. Stanowi cenione dekoracyjne wykończenie cokołów czy też murów ogrodzeniowych.

Ładna elewacja jest prawdziwą ozdobą budynku, więc jeśli chcą Państwo by pięknie wyglądał wasz dom, ogrodzenie czy inne elementy zewnętrzne zapraszamy do zakupu właśnie naszych płytek z cegły.

ZALETY CEGŁY ELEWACYJNEJ

Cegła elewacyjna
Cegła elewacyjna
Cegła elewacyjna

Prawidłowo wykonana elewacja z płytek ceglanych w przeciwieństwie choćby do tynku nie wymaga okresowego malowania czy uzupełniania. Po jej zaimpregnowaniu przy użyciu Retro Impregnatu przez lata docenimy trwałość kolorystyczną cegły na elewację.

Odpowiednio wykonana elewacja z cegły podnosi walory estetyczne domu lub obiektu, zapewniając mu przytulny, tradycyjny charakter.

Wybierając płytki z Retrocegla.pl podkreślamy urodę naturalnych materiałów. Płytki na elewacji zapewnią Państwa fasadzie efektowny wygląd i wytworną stylistykę całego otoczenia. Nasze płytki prezentują się na elewacjach budynków nowoczesnych jak również rustykalnych. Oryginalna kolorystyka płytek ceglanych daje bardzo duże możliwości w kształtowaniu bryły budynku oraz akcentowania detali architektonicznych na naszej posesji.

5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.