Ogłoszenie Zarządu Retro S.A. o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia - retrocegla
  • Akcjonariusze / Ogłoszenie Zarządu Retro S.A. o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia
10 września 2021
Ogłoszenie Zarządu Retro S.A. o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia

Zarząd Retro S.A. na podstawie art. 399 § 1 i art. 402 § 3 Kodeksu Spółek Handlowych, zwołuje na dzień 28 września 2021 roku, na godzinę 12:00 Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Link do ogłoszenia.

5 lat gwarancji

Dostawa już od 25zł.

Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

Zadzwoń do nas

786 238 248

Odwiedź nasz sklep

www.retro-cegly.pl

Prawdziwe, stare produkty. W zależności od dostępnej partii towaru występuje możliwość przebarwień, resztek zaprawy murarskiej, odcieni kolorystycznych, odprysków, ubytków powierzchni oraz zróżnicowanie rozmiaru. Zamówione płytki ceglane mogą być wilgotne (jest to związane z technologią ich wytwarzania). W trakcie transportu dopuszcza się możliwość spękania do 20% płytek (płytka, która pękła w trakcie przewozu nie traci swoich wartości estetycznych, bez kłopotu można ją przykleić na wybraną powierzchnię, dzięki linii pęknięcia zyska tylko na swojej autentyczności.)

Ceny znajdujące się na stronach internetowych firmy RetroCegła, w korespondencji e-mailowej oraz podawane podczas rozmów telefonicznych są wartościami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.