facebook

Kalkulator płytek

Dzięki temu narzędziu w łatwy sposób obliczysz ile potrzebujesz płytek oraz produktów montażowych. Jeżeli potrzebujesz pomocy w obliczeniach zapraszamy do kontaktu.

Ściana #1PODSUMOWANIE WYLICZENIA MATERIAŁU - potrzebujesz kupić:

Ilość M2:

0

liczba narożników:

0

TECHNOLOGIA MONTAŻU - potrzebujesz:

0

SZT.

0

SZT.

0

SZT.

0

SZT.

Pamiętaj

Przy zwymiarowaniu ściany,(uwzględniając opcję narożników zewnętrznych) kalkulator obliczy odpowiednią ilość potrzebnych narożników do wykończenia owej ściany.

ilustracja
gwarancja

Produkty naturalne, historyczne. Istnieje możliwość przebarwień, pozostałości zaprawy, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień nierównej powierzchni i istotnych różnic w wymiarach. Otrzymane produkty mogą być wilgotne (jest to związane z technologią produkcji). Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 20% płytek podczas transportu (pęknięta płytka nie traci swoich właściwości, bez problemu można ją przykleić na ścianę - będzie widoczna wtedy linia pęknięcia, jak na prawdziwych ścianach ze starych cegieł).

Wszystkie ceny podawane przez RetroCegła, na stronach internetowych, w korespondencji e-mailowej i rozmowach telefonicznych są cenami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.

Zadzwoń do nas

786-238-248

Dostawa

Dostawa już od 20zł. Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

bądź na bieżąco

Śledź nas na Facebook lub Pinterest

Lokalizacja