facebook

produkty /Beton Architektoniczny

Wychodząc na przeciw Państwa zapytaniom oraz ponadczasowym trendom, dodaliśmy do swojej oferty kolejny naturalny materiał, jakim jest beton architektoniczny. Opracowaliśmy własną recepturę produkcji, w technologii GRC (Glass fiber reinforced concrete), która zapewnia niepowtarzalny wzór, wysoką jakość połączoną z ekstremalną odpornością na uszkodzenia. Jako jedni z nielicznych oferujemy cienkie dwunasto-milimetrowe płyty, które są o 40% lżejsze od standardowych płyt a jednocześnie przewyższają je wytrzymałością. Dekoracyjny beton architektoniczny tworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzach i na elewacjach. Ten ponadczasowy materiał doskonale komponuje się z naszą Retro Cegłą oraz każdym typem wnętrz, od nowoczesnych po tradycyjne. Oferujemy płyty w trzech standardowych wymiarach. Jesteśmy w stanie również wykonać płyty z betonu architektonicznego w indywidualnym rozmiarze.

płyty betonowe architektoniczne, płyty betonowe na ścianę, beton architektoniczny

wzórTrawertyn
kolor naturalny szary
Rozmiar 1120cm x 60cm x 1,2cm
Rozmiar 260cm x 60cm x 1,2cm
Rozmiar 330cm x 45cm x 1,2 cm

gwarancja

Produkty naturalne, historyczne. Istnieje możliwość przebarwień, pozostałości zaprawy, różnic kolorystycznych, odprysków, uszczerbień nierównej powierzchni i istotnych różnic w wymiarach. Otrzymane produkty mogą być wilgotne (jest to związane z technologią produkcji). Dopuszcza się możliwość pęknięcia do 20% płytek podczas transportu (pęknięta płytka nie traci swoich właściwości, bez problemu można ją przykleić na ścianę - będzie widoczna wtedy linia pęknięcia, jak na prawdziwych ścianach ze starych cegieł).

Wszystkie ceny podawane przez RetroCegła, na stronach internetowych, w korespondencji e-mailowej i rozmowach telefonicznych są cenami brutto, o ile wyraźnie nie zaznaczono (napisano), że dana cena jest ceną netto.

Zadzwoń do nas

786-238-248

Dostawa

Dostawa już od 20zł. Przesyłki realizują renomowane firmy kurierskie.

bądź na bieżąco

Śledź nas na Facebook lub Pinterest

Lokalizacja